Wellness dovolenka,dovolenka v kúpeloch, lacná dovolenka, CA ANDROMÉDA TOUR, Liptovský Mikuláš.

Wellness pobyty

Wellness dovolenky a kúpele pre regeneráciu síl.

Vyberte si svoju wellness dovolenku tu:

Ponúkame Vám veľký výber last minute dovoleniek spolu s first moment pobytmiPre aktuálnu ponuku wellnes a kúpeľných pobytov kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.

Medzi veľmi populárne formy dovolenky sa v poslednom čase pridali aj wellness dovolenky. Jedná sa o pobyty v zariadeniach ktoré sa špecializujú na regeneráciu duševných aj fyzických síl formou relaxačných metód. Počas wellness dovoleniek sa naším klientom dostáva pozornosti vo forme relaxačných, thajských alebo havajských masáží, perličkových kúpeľov, kozmetických procedúr, bazénov s termálnou vodou a pod...

Zavedieme Vás na krátke 3 dňové alebo dlhšie 8 dňové wellness pobyty v najlepších slovenských SPA zariadeniach. Pri jednotlivých ponukách je možnosť pobytu pre deti do 6 rokov zdarma, deťom do 15 rokov môžu byť poskytnuté zľavy až do výšky 30% z ceny lôžka pre dospelého v sprievode dospelej osoby. V našej ponuke sa nachádzajú aj cenovo zvýhodnené ponuky pre seniorov. Jednotlivé zľavy závisia od konkrétnej ponuky. 

CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš svojim klientom ponúka lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitným servisom a službami.