lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment,dovolenka výhodne v CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš

Postup pri rezervácii / kúpe zájazdu cez internet.

 CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš (ďalej CA) je cestovná agentúra ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je predaj služieb cestovného ruchu a to hlavne zájazdov do celého sveta.  Na webovej stránke www.andromedatour.sk si tak môžete na jednom mieste vybrať svoju dovolenku z denne aktualizovanej ponuky katalógových, first momet a last minute zájazdov v prehľadnej forme. Snažíme sa tak šetriť Váš čas pri vyhľadávaní zájazdov v rôznych katalógoch jednotlivých cestovných kancelárií. Základným princípom sprostredkovania zájazdu pritom ostáva pravidlo, že cena zájazdu predaného CA je rovnaká ako cena zájazdu v cestovnej kancelárii ktorá zájazd organizuje. 

Postup pri rezervácii / kúpe zájazdu cez internet:

1)    Na webovej stránke CA si vo vyhľadávači zvoľte o aký zájazd máte záujem a to zadaním cieľovej krajiny, destinácie, termínu zájazdu, spôsobu dopravy prípadne ďalších vyhľadávacích kritérií ktoré máte možnosť zadať do vyhľadávači. V prípade že Vami zadaným podmienkam zodpovedajú konkrétne ponuky zájazdov, tieto sa Vám následne zobrazia vo Vašom internetovom prehliadači. V prípade že vaším podmienkam nevyhovuje žiaden zájazd, je potrebné zadať nové podmienky vyhľadávania.

2)    Vyberte si medzi zobrazenými ponukami zájazd ktorý vyhovuje Vaším požiadavkám. Pri konkrétnych zájazdoch si okrem ceny, termínu zájazdu, spôsobe dopravy a ubytovania môžete zobraziť aj popis hotela, destinácie a možnosti využitia voľného času.

3)    V prípade že si z ponuky zájazdov vyberiete jeden konkrétny, kliknite na cenník, vyplňte nezáväznú objednávku v ktorej je potrebné uviesť pravdivé údaje tak aby CA vedela vyrátať presnú cenu zájazdu. Pri nezáväznej objednávke máte aj možnosť zakúpenia cestovného poistenia do zahraničia ktoré pokrýva cestu  do zahraničia a poisťuje riziko finančných ťažkostí v prípade neočakávaných udalostí. Kompletné cestovné poistenie vám umožní vycestovať na dovolenku s vedomím istoty, že ste zabezpečený pre prípad náhleho ochorenia, úrazu, straty batožiny alebo zapríčinenia škody tretej osobe, a že sa kedykoľvek môžete obrátiť na asistenčnú spoločnosť so žiadosťou o pomoc.

4)    Po prijatí nezáväznej objednávky CA overí dostupnosť dovolenky u CK ktorá zájazd organizuje. CK zároveň potvrdí konečnú cenu zájazdu ktorá môže byť v prípade leteckej dopravy navýšená o letiskové poplatky. V prípade že si cez CA zakúpite aj cestovné poistenie, konečná cena zájazdu sa navýši o hodnotu cestovného poistenia. Ďalším navýšením konečnej ceny môžu byť turistické víza do cieľovej krajiny.

5)    CA emailom odošle klientovi "Zmluvu o obstaraní zájazdu". Klient si skontroluje všetky osobné údaje a informácie o zakúpených službách. Odporúčame dôkladne si naštudovať Všeobecné obchodné podmienky zájazdu v ktorej sú zadefinované všetky práva a povinnosti obidvoch zmluvných strán. Klient svojím podpisom a odoslaním oskenovanej zmluvy na email adresu info@andromedatour.sk potvrdzuje zakúpenie zájazdu. Prosíme o promptnosť pri vypísaní a odoslaní "Zmluvy o obstaraní zájazdu" pretože rezervácie zájazdov v jednotlivých CK trvajú obvykle len 1-3 dni.

6)    Platba za zájazd prebieha vždy na účet CA. Pri zálohovej platbe sa obyčajne vyžaduje 20%-50% záloha a najneskôr 46 dní pred odchodom na zájazd klient doplatí zvyšok do konečnej ceny zájazdu. V prípade last minute ktoré sa organizujú v období kratšom ako 46 dní pred odchodom na zájazd sa vyžaduje platba plnej ceny zájazdu.

7)    Najneskôr 7 dní pred odchodom na zájazd zasiela CA všetky potrebné dokumenty potrebné k nástupu na zájazd ( cestovný voucher, letenky, presný časový rozpis zájazdu, informácie o odchode na zájazd a pod.).

8)    Každý klient má právo na storno zájazdu a reklamáciu zájazdu. Storno podmienky a reklamácia spadajú pod všeobecné obchodné podmienky konkrétnej CK ktorá zájazd organizuje, preto ešte raz upozorňujeme na dôležitosť naštudovania si týchto podmienok ktoré sú uvedené v Zmluve o obstaraní zájazdu.

CA Androméda tour je cestovná agentúra ktorá sa zaoberá predajom služieb cestovného ruchu tak ako to cestovným kanceláriám a agentúram prikazuje zákon č 281/2001 Z.z. o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr a o zmene a o doplnení Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov a zákon č. 513/1991  zb.- Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov.

Využite výhodné možnosti nákupu lacných Last minute dovoleniek alebo výhodných First moment zájazdov. Pre aktuálnu ponuku kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.