lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment dovolenka výhodne v CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš

Najkrajšia dovolenka s CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš

 DOVOLENKA S CA ANDROMĚDA TOUR:

U nás si vyberie každý kto hľadá nezabudnuteľnú dovolenku  s kvalitnými službami. V našej ponuke sa nachádzajú len rokmi overené hotely, ktoré sú garanciou Vašej spokojnosti a spokojnosť našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Či sa rozhodnete pre nákup lacnej dovolenky vo výhodných last minute ponukách, alebo first moment dovolenku, u nás v CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš si Vašu dôveru budeme vždy vážiť a oplatíme ju dobrými službami!

CA Androméda tour so sídlom na Ondrašovskej 184 / 121 031 05 Liptovský Mikuláš, DIČ 46 621 571 je cestovná agentúra ktorá svojím zákazníkom ponúka nákup zájazdov z ponuky viac ako 20 overených a proti insolventnosti poistených cestovných kancelárií za rovnakú cenu ako je cena v konkrétnej CK pričom ceny sú každý deň automaticky aktualizované. Na jednom mieste a  jednej webovej stránke si tak v reálnom čase môžete vybrať z ponuky viac ako 20 overených cestovných kancelárií do celého sveta. To všetko Vám ponúkame na jednom mieste a v pohodlí domova.

Najväčším predajným artiklom je lacná dovolenka predávaná pred hlavnou sezónou ako First moment, alebo dovolenka last minute, výhodné zľavy zájazdov tesne pred odjazdom na dovolenku.

 Rozdiel medzi cestovnou agentúrou a cestovnou kanceláriou je nasledovný: Cestovná kancelária je spoločnosť, ktorá organizuje zájazd. Cestovné kancelárie rovnako zodpovedajú za každý zájazd a musia byť poistené proti úpadku. Cestovná agentúra je sprostredkovateľom predaja zájazdov, pričom cena zájazdu je rovnaká ako cena zájazdu v konkrétnej CK. Odmenou za predaj zájazdu je provízia ktorú CA dostane od CK po uhradení zájazdu. Pokiaľ zákazník uzavriete zmluvu s cestovnou agentúrou, v zmluve je vždy uvedené, ktorá cestovná kancelária zájazd uskutočňuje. Cestovné kancelárie často uzatvárajú zmluvy s cestovnými agentúrami, ktoré pôsobia ako dealeri jednotlivých služieb cestovného ruchu (zájazdy, ubytovanie, letenky, a pod.). Výhodou CA je že na jednom mieste ponúka zájazdy viacerých CK a zákazník Cestovné agentúry teda zájazdy neuskutočňujú. Zájazdy uskutočňujú len cestovné kancelárie. 

Využite výhodné možnosti nákupu lacných Last minute dovoleniek alebo výhodných First moment zájazdov. Pre aktuálnu ponuku kontaktujte CA Androméda tour so sídlom v Liptovskom Mikuláši.