Školské zájazdy pre žiakov a študentov.

Školské zájazdy- ponuky pre žiakov a študentov.

Naše výhody pre vás:

 

1. Najširšia ponuka zájazdov pre školy

Naša ponuke zájazdov pre školy a skupiny je na trhu už viac ako pätnásť rokov! V ponuke nájdete zájazdy poznávacie i pobytové, zájazdy ako školský výlet alebo destinácie pre „stužkové“. Tématika zájazdov môže byť spätá s cudzím jazykom, no na svoje si príde dejepis, geografia, svetová literatúra i kultúra.

2. Dokonale nízke ceny

Dokážeme ponúknuť zájazdy za veľmi atraktívne ceny. Nikdy však nejdeme tak nízko, aby tým utrpel účel vášho cestovania. Nízke ceny sú zaručené veľkým rozsahom služieb, ktoré ponúkame počas celého roka. 

3. Alternatívy pre menšie kolektívy

Ak je vás menej než kapacita autokaru, nezúfajte. S nami môžu cestovať aj menšie skupinky.  Ak je Vás ešte menej, dáme vás dohromady s inou triedou alebo školou. Nájdete nových priateľov a inšpiráciu. Letecké zájazdy realizujeme už pri počte 10 osôb! 

4. Pedagogický dozor zdarma

Je prirodzené, že školské zájazdy musí doprevádzať pedagogický dozor. Dozor, to nie je žiadna dovolenka, ale náročná a zodpovedná práca. Preto vždy poskytujeme miesta zdarma pre pedagogických pracovníkov, ktorí sa zájazdu zúčastňujú.

5. Nástupné miesta s nízkym príplatkom

Množstvo nástupných miest po celom Slovensku zabezpečuje skutočnú výhodu pre našich klientov.  Ceny dopravy sa odlišujú len pri poznávacích zájazdoch, s cieľom ich optimalizácie. Spravidla nástupný príplatok nepresahuje 8€ - 15€ za osobu ku konečnej cene zájazdu

6. Spoľahlivé ubytovacie zariadenia

Aj keď vám ponúkame najlepšie ceny na trhu, vieme vám poskytnúť vždy spoľahlivé ubytovanie. Hotely a apartmánové domy vhodné pre skupinovú klientelu, chatky resp. mobilhome vo vybraných letoviskách, kvalitné stany s dvoma spálňami, posteľami, vankúšmi a prikrývkami,... Pri pobyte v stanoch ponúkame pedagogickému dozoru alternatívne ubytovanie v karavanoch resp. v chatkách alebo v apartmánoch všade tam, kde je to možné.

7. Erudovaní sprievodcovia

Úspešný zájazd potrebuje okrem dobrého programu, vhodného ubytovania a dopravy, dobre pripraveného a organizačne zdatného sprievodcu, ktorý si vie poradiť v každej situácii. Naši sprievodcovia sú encyklopedický a flexibilné osoby, ktoré dokážu upraviť program počas zájazdu!