Last minute dovolenka, lacná dovolenka, first moment dovolenka, CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš.

Last Minute

 Lacná dovolenka- to je last minute dovolenka...

Vyberte si z našej širokej ponuky výhodných last minute dovoleniek. Pre aktuálnu ponuku kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.

Kliknite si na naše najlepšie last minute dovolenky tu:

V tejto sekcii máme pre našich klientov pripravené tie najlepšie zľavy od všetkých CK. Ceny sú aktualizované každé 2 hodiny 7 dní v týždni a tak sa nemôže stať aby bola Vaša dovolenka predražená. Ponuka je každý deň aktualizovaná a väčšinou viazaná len na určité časové obdobie.

Najväčším rozdielom medzi First moment a Last minute dovolenkami je v tom, že v prvom prípade máte na výber z oveľa širšej ponuky jednotlivých dovolenkových destinácií a hotelov. Preto ak si svoju destináciu vyberiete s predstihom, odporúčame nákup dovolenky so zvýhodnenou cenou First moment. Typickým obdobím pre First minute dovolenky sú obyčajne prvé tri mesiace v roku.

Naproti tomu Last Minute dovolenka Vám ponúkne len to čo ostane v ponuke ako nepredané zájazdy. Cena Last Minute môže v niektorých prípadoch klesnúť až do 40%, ale spolu s nákupom dovolenky sa vystavujete riziku že konkrétny zájazd bude už vypredaný. Treba si uvedomiť že pri Last Minute zájazdoch sa vždy vyžaduje 100% platba za zájazd a veľkú flexibilitu pri odchode na dovolenku. Pri dovolenke v krajinách ktoré vyžadujú aj vízovú povinnosť si treba overiť ako rýchlo si dokážete víza vybaviť ( vo väčšine prípadov stačí turistické víza zaplatiť pri vstupe do konkrétnej krajiny).