lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment, dovolenka, ANDROMÉDA TOUR, Liptovský Mikuláš

CA ANDROMÉDA TOUR

 Vitajte na našich webových stránkach! 

U nás si vyberie každý kto hľadá nezabudnuteľnú dovolenku  s kvalitnými službami. V našej ponuke sa nachádzajú len rokmi overené hotely, ktoré sú garanciou Vašej spokojnosti a spokojnosť našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Či sa rozhodnete pre nákup lacnej dovolenky vo výhodných last minute ponukáchalebo first moment dovolenku, u nás v CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš si Vašu dôveru budeme vždy vážiť a oplatíme ju kvalitnými službami! 

CA ANDROMÉDA TOURLiptovský Mikuláš:

    I.        CA Androméda tour so sídlom na Ondrašovskej 184 / 121 031 05 Liptovský Mikuláš, DIČ 46 621 571 je cestovná agentúra ktorá svojím zákazníkom ponúka nákup zájazdu z ponuky viac ako 20 overených a poistených cestovných kancelárií  za rovnakú cenu ako je cena v konkrétnej CK pričom ceny sú každý deň automaticky aktualizované. Na jednom mieste a  jednej webovej stránke si tak v reálnom čase môžete vybrať z ponuky viac ako 20  overených a proti insolventnosti poistených CK do celého sveta. To všetko Vám ponúkame na jednom mieste a v pohodlí domova. Naše najpredávanejšie produkty: lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment dovolenka. 

  II.        Rozdiel medzi cestovnou agentúrou a cestovnou kanceláriou  je nasledovný: Cestovná kancelária je spoločnosť, ktorá organizuje zájazd. Cestovné kancelárie rovnako zodpovedajú za každý zájazd a musia byť poistené proti úpadku. Cestovná agentúra je sprostredkovateľom predaja zájazdov, pričom cena zájazdu je rovnaká ako cena zájazdu v konkrétnej CK. Odmenou za predaj zájazdu je provízia ktorú CA dostane od CK po uhradení zájazdu. Pokiaľ zákazník uzavriete zmluvu s cestovnou agentúrou, v zmluve je vždy uvedené, ktorá cestovná kancelária zájazd uskutočňuje. Cestovné kancelárie často uzatvárajú zmluvy s cestovnými agentúrami, ktoré pôsobia ako dealeri jednotlivých služieb cestovného ruchu (zájazdy i ubytovanie, letenky apod.). Výhodou CA je že na jednom mieste ponúka zájazdy viacerých CK a zákazník Cestovné agentúry teda zájazdy neuskutočňujú. Zájazdy uskutočňujú len cestovné kancelárie.

Využite výhodné možnosti nákupu lacných Last minute dovoleniek alebo výhodných First moment zájazdov. Pre aktuálnu ponuku kontaktujte CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš.