Exotická dovolenka, lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment dovolenka, CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš.

Dovolenka v exotike s CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.

Exotika- dovolenka v exotických krajinách.

Vvberte si z ponuky našej exotických dovoleniek tu:

CA Androméda tour svojím klientom ponúka špeciálnu ponuku exotických dovoleniek v roku 2 012 do celého sveta. Vybrať si môžete medzi poznávacími alebo pobytovými pobytmi do celého sveta.

 

V našej ponuke sú zastúpené všetky kontinenty a množstvo skutočných lahôdok určených pre tých dobrodruhov, ktorý sa radi vzdajú komfortu a technických vymožeností modernej doby.

 

Spoznávať môžete národné parky, odľahlé krajiny, púšte, vysoké pohoria, džungľu, atď. Okrem toho ponúkame aj množstvo poznávacích zájazdov kde formou okružných ciest môžete spoznať napríklad:

Čínu,

 

Austráliu,

 

Severnú Ameriku,

 

Strednú Ameriku,

 

Južnú Ameriku,

 

Afriku,

 

Škandináviu,

 

Áziu,...

 

a podobne. 

V našej ponuke exotickej dovolenky sa nachádzajú populárne exotické destinácie ako napríklad čarovné karibské ostrovy Kuba, Dominikánska republika, Jamajka, alebo Barbados, v Indickom océáne si môžete vychutnať exotickú dovolenku napríklad na Srí Lanke, Maledivách alebo Mauríciusi. V Ázii ponúkame exotickú dovolenku v osvedčenom Thajsku a na Bali, orient reprezentujú napríklad Omán, Spojené arbaské emiráty či Egypt a v blízkom stredomorí možno zažiť ozajstnú exotickú dovolenku napríklad na Madeire, Gran Canarii či na Fuerteventure.

Využite výhodné možnosti nákupu lacných last minute  alebo  first moment dovoleniek. Pre aktuálnu ponuku dovolenky v exotických destináciách kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.