Lyžovačka last minute, lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment, dovolenka, ANDROMÉDA TOUR, Liptovský Mikuláš

Zima-dovolenky nielen pre lyžiarov

Lyžiarske zájazdy a silvestrovské pobyty. Výhodne lacná dovolenka pri využití vlastnej dopravy. 

Kliknite si na našu ponuku zimných dovoleniek:

CA ANDROMÉDA pre svojich klientov pripravila množstvo dovolenkových pobytov aj v zimnom období. Väčšina naších zájazdov z našej ponuky je v zime zameraná tak, aby ste si užili kvalitnú lyžovačku, sánkovačku a dobré hotely. Skontrolujte si našu aktuálnu ponuku a vyberte si z množstva ponúk v pohodlí Vášho domova. Okrem najlepších slovenských zimných stredíska ako je Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso či Ždiar svojim klientom ponúkame aj cenovo výhodnejšie lyžiarske dovolenky pobyty v Malej a Veľkej Fatre a na Donovaloch. V zahraničí ponúkame lyžiarske pobyty v celých Alpách- a v špeciálnej cene first moment lyžiarske zájazdy do Rakúska, Talianska, Francúzska či Švajčiarska.

Využite výhodné možnosti nákupu lacných Last minute dovoleniek alebo výhodných First moment zájazdov. Pre aktuálnu ponuku Silvestrovských pobytov a lyžiarskych dovoleniek kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.