Dovolenka na Slovensku, lacná dovolenka, dovolenka last minute, first moment dovolenka, ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš

Dovolenka na Slovensku

 

Vyberte si z najkrajších dovoleniek na Slovensku tu:

Využite výhodné možnosti nákupu lacných dovoleniek spolu s last minute dovolenkami  alebo výhodných first moment zájazdov. Kontaktujte CA Androméda tour so sídlom v Liptovskom Mikuláši.

 

Dovolenky  sa v poslednom čase nesú aj v znamení trávenia zvýšeného záujmu o dovolenky na Slovensku ktoré má veľmi veľký potenciál pre uspokojenie širokej klientely. Cenovo prístupné lacné dovolenky v privátnych ubytovaniach, alebo výhodné last minute či first moment ponuky dovolenky na Slovensku postupne umožnili rozvoj cestovného ruchu aj pre domácich návštevníkov. V ponuke nájdete všetky obľúbené slovenské dovolenkové destinácie.

Z tých najznámejších sú samozrejmosťou dovolenky vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách  s možnosťou turistiky v najmenších veľhorách na svete. V našej ponuke zameranej na turistiku sa nachádzajú obľúbené hotely a penzióny na Liptove v Jasnej v Nízkych Tatrách, v Demänovskej a Jánskej doline, v Liptovskom Trnovci alebo Malatínách, ďalej ponúkame  hotely v blízkosti Štrbského plesa, Tatranskej Lomnice a Veľkého Slavkova. Našu ponuku dovoleniek v horských oblastiach dopĺňajú oblasti Slovenského Raja a Banskej Bystrice.  

Nezabudli sme ani na oblasť Oravy, Kysúc, či Spiša. Okrem severných častí našej krajiny ponúkame strávenie lacnej dovolenky na Slovensku aj v ostatných častiach- napríklad v Štúrove, Veľkom Mederi, v Bratislave a inde.

 

 

K obľúbeným spôsobom dovolenky doma na Slovensku patria aj pobyty  patria aj miesta s ponukou liečivých termálnych minerálnych vôd  a termálne kúpaliská ktorých máme na Slovensku požehnane. Ponúkame Vám možnosť využiť prírodné liečivé zdroje a unikátne liečivé bahno v kúpeloch v Piešťanoch, Dudinciach, Rajeckých a Trenčianskych Tepliciach, v Lúčkach na Sliači, Bardejove a v Nimnici.

Tí z Vás ktorí počas svojej dovolenky preferujú viac pokoja  si môžu vyberať medzi menšími hotelmi a penziónmi po celom Slovensku. V našej ponuke dovolenky na Slovensku sa nachádzajú aj wellness dovolenky zamerané na regeneráciu psychických aj fyzických síl spolu s aktívnymi dovolenkami na ktorých sa pod dozorom fitness inštruktorov môžete zamerať na aktívne prežitie svojej dovolenky.

Nezabudnite, že najvýhodnejšia je lacná dovolenka zakúpená pred začiatkom hlavnej sezóny s množstvom výhod, tzv first moment , alebo lacná dovolenka last minute - výhodné zájazdy zakúpené tesne pred odjazdom na dovolenku.