Salena

Salena, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62370851

Salena

Bulharsko » Burgas » Prímorsko

, Hotel starstarSalena

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


399 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel SALENA, letecky výhodne
Poloha
menší rodinný hotel sa skladá z 2 budov (Salena I a II) a nachádza sa v Primorsku, cca 200 metrov od severnej pláže.
Vybavenie a služby
reštaurácia, Wi-Fi ZADARMO, v blízkosti taverny, bary, zmenáreň, obchody.
Ubytovanie
klimatizované 2 lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (rozkladací gauč), so sprchou a WC, SAT TV, chladničkou, balkónom.
Stravovanie
raňajky formou bufetu.
Pláž
piesočnatá, cca 200 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén s whirlpool, v blízkosti Aquapark (cca 3 km), na južnej pláži (cca 700 m) vodné športy a tobogan.
Doplňujúce informácie
pri hotelovom bazéne ležadlá a slnečníky ZADARMO v obmedzenom množstve. Pri pobytoch s leteckou dopravou - transfer z letiska do pobytového miesta cca 1 hod. A 15 min.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 6 rokov na prístelke - platí 259 EUR/týždeň, dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke - platí 329 EUR/týždeň. Osoba od 12 rokov na prístelke - platí 359 EUR/týždeň.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie, 7x raňajky, leteckú dopravu, transfer do pobytového miesta a späť, letiskový a bezpečnostný poplatok, palivový príplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Zľava za včasný nákup sa vzťahuje len na osoby na základnom lôžku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK