Capri - Rím - Benátky

ULTRA LAST MINUTE 2018 -každý deň tie najvyššie zľavy:
Rozšírené vyhľadávanie
Capri - Rím - Benátky - Taliansko - Veneto - Benátky

Capri - Rím - Benátky

Taliansko » Veneto » Benátky

, HotelCapri - Rím - Benátky

Počet termínov:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky

Doprava:

autobus -

Počasie:

Dnes Počasí v Velence - transparent 27°C


Popis


Odchod o 12.00 hod. z Bratislavy cez Graz, Klagenfurt, Benátky, Rím, nonstop jazdou s krátkymi prestávkami.

Ráno príchod do Neapolu. Výlet na čarokrásny ostrov CAPRI. V prípade priaznivého počasia možnosť kúpania. Podvečer návrat na pevninu, krátka prehliadka NEAPOLU. Ubytovanie v okolí Neapolu.

Po raňajkách návšteva a prehliadka archeologickej lokality, niekdajšieho antického mesta POMPEJE. V prípade vhodného počasia výstup na horu VEZUV, prípadne návšteva sopky SOLFATARA. Odchod do RÍMA. Ubytovanie.

Raňajky, návšteva a prehliadka VATIKÁNSKYCH MÚZEÍ so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke: Anjelský hrad, Justičný palác, romantické námestie Piazza Navona, najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon, Fontána di Trevi, Španielske námestie. Ubytovanie.

Po raňajkách celodenná prehliadka RÍMA: baziliky S. Maria Maggiore a S. Pietro in Vincoli, Antický Rím: Koloseum, Fórum Romanum, Kapitol. Popoludní podľa časových možností prehliadka niektorých ďalších pamätihodností mesta (Chrám sv. Klementa, Lateránska bazilika, Sväté schody). Vo večerných hodinách odchod z Ríma. Nočná jazda.

V ranných hodinách príchod do BENÁTOK, pešia prehliadka mesta. Popoludní odchod späť do Bratislavy. Predpokladaný návrat v neskorých nočných hodinách / po polnoci.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.