Komplexné cestovné poistenie

Aktuality
Komplexné cestovné poistenie

Komplexné cestovné poistenie

1.8.2012

 

Radi by sme informovali všetkých svojich klientov, že počnúc dňom 1.8. 2 012 CA ANDROMÉDA TOUR začala s predajom kompletného cestovného poistenia v spolupráci s poisťovňou UNION ktorá patrí k dlhoročným lídrom v oblasti komplexného cestovného poistenia.

 

 

Len eurósky zdravotný preukaz nestačí: 

v prípade krátkodobého vycestovania do zahraničia si preto nezabudnite so sebou pribaliť aj balíček KCP. Na porovnanie Európsky preukaz zdravotného poistenia, ktorý vám bezplatne vystaví vaša zdravotná poisťovňa, zabezpečí nárok na ošetrenie a liečbu vo verejných zdravotníckych zariadeniach v krajinách Európskej únie. Pacient však často musí z vlastného vrecka zaplatiť nemalú spoluúčasť.V Chorvátsku, ktoré nie je členom EÚ, Európsky zdravotný preukaz neplatí vôbec.

 

Výhody krátkodobého cestovného poistenia:

1. nízka cena poistného na jeden deň

2. základom poistenia je poistenia liečebných nákladov (kryje náklady na ošetrenie, lieky, hospitalizáciu, prevoz do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia a tiež repatriáciu na Slovensko. Poistenie navyše zahŕňa ošetrenie aj u súkromného lekára a  aj non-stop dostupná asistenčnú službu. 

3. výhodné rozšírenie poistenia o nasledovné:

-pripoistienie batožiny (vrátane osobných dokladov),

-uzatvorenie úrazového poistenia

 -poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú tretej strane, 

 -poistenie storna objednanej služby (letenky, ubytovania, zájazdu). 

4. 50% zľava poistného pre poistencov UNION ZP a držiteľov študentských a učiteľských karietISIC, ITIC, EURO<26, GO<26. 

CA ANDROMÉDA TOUR Liptovský Mikuláš.

Našou najväčšou devízou je cenovo výhodná lacná dovolenka pre každého, alebo obľúbená  last minute dovolenka , ktorej cenu aktualizujeme vždy  krátko pred odchodom na zájazd. Nezabudnite tiež na ponuku first moment dovoleniek, ktoré sú v predaji pred začiatkom hlavnej sezóny a ponúkajú najväčšie výhody pri nákupe dovolenky. Ak hľadáte  lacnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami, tak ste na správnej adrese...