Štokholm

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
Štokholm - Švédsko

Štokholm

Švédsko

Štokholm, HotelŠtokholm

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Stockholm - transparent 11°C


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


ŠtokholmDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Štokholmu, ubytovanie, popoludní presun na ostrov Lovön, návšteva nádherného paláca Drottningholm so záhradami, ktorý je aj rezidenciou kráľovskej rodiny. Večer návrat do hotela.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností mesta: Radnica postavená z 8 miliónov červených tehál, v ktorej sa každoročne koná ceremoniál udeľovania Nobelovej ceny, návšteva krásneho zachovalého centra mesta na dvoch ostrovoch – Riddarholmen a Gamla Stan (Staré mesto): Veľké námestie Stortorget – najstaršie námestie v meste, Kráľovský palác, Parlament, Nobelovo múzeum, najstarší a najznámejší kostol v Gamla Stan - Storkyrkan. Večer návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun na ostrov Djurgarden – múzeum Nordiska museet Skansen – fascinujúce múzeum pod holým nebom, ktoré zachytáva architektúru a spôsob života v celom Švédsku v rôznych historických obdobiach, Vasa múzeum – hlavným exponátom je loď Vasa, ktorá stroskotala hneď pri prvej plavbe v r. 1628 a bola vytiahnutá o 333 rokov neskôr aj s vybavením a s posádkou, vo večerných hodinách návšteva televíznej veže s úchvatným výhľadom na celý Štokholm. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, individuálne voľno, v dopoludňajších hodinách transfer na letisko a odlet.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Štokholm - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 600,- SEK - platí sa v hotovosti na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.