Roić

Roić, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac, 16.6.2018, -
Číslo termínu: 59252012

Roić

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Gradac

, Apartmány starstarstar

FM


Roić

Termín:

16.6.2018 - 23.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

-

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

429 €
399 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Apartmány ROIĆ
Poloha
súkromný dvojposchodový dom cca 300 m od centra Gradacu.
Vybavenie
v blízkosti - reštaurácia, obchod, zmenáreň, kaviareň, parkovisko.
Ubytovanie
typ apartmánu 1/2 STUDIO - jedna miestnosť s 2 lôžkami, umiestnený na 2. poschodí, typ 1/2+1 AP- 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, umiestnený na 1. poschodí, vstup do apartmánu je cez vlastnú terasu, typ 1/2+1 AP-KLIMA - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, s klimatizáciou, výhľadom na more, umiestnený na 2. poschodí, typ 1/6+2 AP - dve 3lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre max. 2 deti do 12 rokov (veľkosť AP cca 90 m2), umiestený na 1. poschodí s výhľadom na more, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, balkón alebo terasa. Apartmán 1/6+2 AP má 2 x balkón a 2 x WC.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora cca 100 m.
Šport
v blízkosti - tenisové kurty hotela Labineca.
Doplňujúce informácie
parkovanie pri vile ZADARMO. V období 11.6.-17.9. - je možné sa zúčastniť programu NEPTUN KLUBU v hoteli Labineca a Laguna.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke v 1/6+2 AP - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie a používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK