Rím

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
Rím - Taliansko - Rím

Rím

Taliansko » Rím

, HotelRím

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Rome - transparent 28°C


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Rím - VatikánDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet na letisko Rím – Fiumicino, transfer do hotela, ubytovanie, podvečerná prechádzka mestom cez námestie Piazza Popolo s egyptským obeliskom, Španielske námestie so známymi španielskymi schodmi k najznámejšej fontáne na svete - Fontana Di Trevi.

2. deň – raňajky, presun do centra Ríma, celodenná prehliadka najznámejších pamätihodností kresťanského Ríma: najmenší štát na svete Vatikán s Námestím Sv. Petra a Bazilikou s množstvom nádherných umeleckých diel, Vatikánske múzeá a Sixtínska kaplnka s Michelangelovými freskami, monumentálny Anjelský hrad na brehu rieky Tiber.

3. deň – raňajky, celodenná prehliadka najznámejších pamätihodností antického Ríma: jedna zo štyroch hlavných bazilík katolíckej cirkvi - Lateránska Bazilika, Colosseum, obchodné, politické a náboženské centrum starého Ríma - Forum Romanum, pôvodný antický chrám Pantheon, námestie plné fontán Piazza Navona.

4. deň – raňajky, dopoludňajšia prehliadka mesta: ďalšia z tzv. patriarchálnych bazilík - Bazilika Santa Maria Maggiore, námestie Piazza Republica. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Ríma do Viedne.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Rím - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 40,- EUR - platí sa v hotovosti na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 4,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.