Rím

Rím, Taliansko, 17.11.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54919729

Rím

Taliansko

, HotelRím

Termín:

17.11.2017 - 20.11.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


475 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Rím KLASIK - poznávací zájazd
Kategória hotela: **
Program

1.deň:
odlet z Viedne do Ríma, transfer z letiska do hotela, prehliadka pamätihodností v centre mesta (Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi vedúcimi k neskororenesančnému kostolu Trinitá dei Monti, malebná Fontana di Trevi a námestia Piazza di Colonna a Piazza do Popolo). Večer návrat do hotela, nocľah.
2.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka nádhernej Baziliky svätého Petra vo Vatikáne s hrobkami mnohých pápežov, popoludní návšteva Vatikánskych múzeí so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, prehliadka rímskych fontán, návrat do hotela, nocľah.
3.deň: raňajky, pokračovanie v prehliadke pamiatok v centre Ríma: Anjelský hrad a most, Justičný palác, Piazza Navona, Pantheon, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., antický Rím (Koloseum, Forum Romanum a Kapitol), Bazilika sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, návrat do hotela a nocľah.
4.deň: raňajky, dopoludnia dokončenie prehliadky centra. Transfer autobusom na letisko a odlet do Viedne.
Ubytovanie
3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom v 2*/3* hoteli v širšom centre Ríma.
Stravovanie
3 x kontinentálne raňajky.
Doprava
letecká doprava: Viedeň – Rím a späť.
Ostatné
transfer autokarom v Ríme z letiska do hotela a späť, služby slovenského sprievodcu CK, program podľa popisu, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 125 €/os., City tax v Ríme 4-6 € /os./noc (výška závisí od hotela, platí sa v hoteli).
Priplatky
za jednolôžkovú izbu vo výške 105 €, Balíček vstupov 50 €/os. transfer z Bratislavy na letisko Viedeň- -Schwechat a späť 20 €/os.
Poznámka
CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky sú uskutočňované peši alebo MHD v Ríme za poplatok.ok.
Oficiálna kategória
**/***

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK