Rím

Rím, Taliansko, 17.11.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54919729

Rím

Taliansko

, HotelRím

Termín:

17.11.2017 - 20.11.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


475 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Rím KLASIK - poznávací zájazd
Kategória hotela: **
Program

1.deň:
odlet z Viedne do Ríma, transfer autobusom z letiska do hotela (odloženie batožiny), prehliadka pamätihodností v centre mesta (Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi vedúcimi k jedinečnému neskororenesančnému kostolu Trinitá dei Monti, malebná a najznámejšia rímska fontána - Fontana di Trevi a populárne námestia Piazza di Colonna a Piazza do Popolo). Večer návrat do hotela, nocľah.
2.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka nádhernej Baziliky svätého Petra vo Vatikáne s hrobkami mnohých pápežov (napr. i Jána Pavla II.), popoludní návšteva Vatikánskych múzeí so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, kde uvidíte skvostné fresky od Michelangela, pešia prehliadka nádherných rímskych fontán, návrat do hotela, nocľah.
3.deň: raňajky, pokračovanie v prehliadke pamiatok v centre Ríma: Anjelský hrad (postavený ako mauzóleum, bývalá väznica a kasárne) a most s nádhernými sochami anjelov od uznávaného sochára Berniniho, Justičný palác, Piazza Navona, Pantheon, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., antický Rím (Koloseum, Forum Romanum a Kapitol), Bazilika sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, návrat do hotela a nocľah.
4.deň: raňajky, v závislosti od letových časov, dopoludnia dokončenie prehliadky centra, alebo individuálne voľno. Transfer autobusom na letisko a odlet do Viedne.
Ubytovanie
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Ríma.
Stravovanie
3 x kontinentálne raňajky.
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Rím a späť.
Ostatné
transfer autobusom v Ríme z letiska do hotela a späť, služby slovenského sprievodcu CK počas celého zájazdu, program podľa popisu bez vstupov, DPH.
Poznámka:Prehliadky v rámci programu sú uskutočňované peši alebo MHD v Ríme za poplatok.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 145 €/os., City tax v Ríme 4-6 € /os./noc (výška závisí od hotela, platí sa priamo v hoteli).
Priplatky
za jednolôžkovú izbu 105 €, Balíček vstupov 55 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
**/***
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK