Petrohrad

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
Petrohrad - Rusko - Petrohrad

Petrohrad

Rusko » Petrohrad

, HotelPetrohrad

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


PetrohradDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Petrohradu v dopoludňajších hodinách, transfer do hotela. Vďaka geografickej polohe mesta a dlhým letným dňom môžeme absolvovať prehliadku mesta až do neskorých večerných hodín. Pešia prechádzka centrom mesta. Nevsky prospekt – najväčšia a najznámejšia ulica Petrohradu, Kazanský chrám – srdce mesta a jedno z najkrajších námestí sveta. Návrat do hotela, nocľah.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka pamätihodností mesta: Ermitáž so zimným palácom – bezkonkurenčná zbierka približne 3 mil. exponátov vo viac ako štyristo miestnostiach v komplexe šiestich budov, ktoré sa nachádzajú na brehoch rieky Neva. Plavba loďou po Neve s úžasnými pohľadmi na paláce Petrohradu. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenný výlet do cárskych sídiel pri Petrohrade - veľkolepý palác Petrodvorec, ktorý obkolesuje prekrásny park, Carskoje selo – Katarínsky palác s prekrásnou jantárovou komnatou. Neskoro popoludní: Vasilievsky ostrov, Petropavlovská pevnosť – v minulosti väzenie pre politických väzňov, krížnik Aurora, Petropavlovská katedrála – miesto posledného odpočinku ruských cárov. Návšteva katedrály Sv. Izáka – najväčšia pravoslávna katedrála v meste s pozlátenou kupolou. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, dokončenie prehliadky: Admiralita, Marsovo pole, Chrám spasiteľa krvi – tu bol 1.marca 1881 zavraždený cár Alexander II. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Odlet z Petrohradu do Viedne v popoludňajších hodinách.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Petrohrad - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava a autokarová doprava a vstup do Petrodvorca (orientačná cena 3 500,- RUB - platí sa v hotovosti na mieste sprievodcovi CK, výmena EUR na RUB je možná na letisku po prílete). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 135,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os. Upozornenie: pre cestu do Ruskej federácie je potrebný pas s platným vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 90,- EUR.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.