Perkušić Ankica

Perkušić Ankica, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, 13.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 60672163

Perkušić Ankica

Chorvátsko » Stredná Dalmácia

Lokva Rogoznica, Apartmány starstarstar

FM


Perkušić Ankica

Termín:

13.6.2018 - 20.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

427 €
407 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Vila PERKUŠIĆ ANKICA
Poloha
obľúbená vila je umiestnená vo svahu, vzdialená cca 8 km od centra Omišu.
Vybavenie
parkovisko, Wi-Fi ZADARMO, vo vzdialenosti cca 1,5 km od vily k dispozícii reštaurácia, market, autobusová zastávka.
Ubytovanie
klimatizované apartmány: typ 1/2+1 STUDIO - 2lôžková izba s možnosťou prístelky, balkón, typ 1/3+1 AP - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, balkónom, sú orientované na more, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť, balkón, vždy vybavené sprchou a WC, SAT TV, kuchyn. kútom (dvojplatnička). 
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok.
Pláž
okruhliaková, cca 100 m, vhodná pre deti, ponúkajúca množstvo miest na kúpanie v súkromí. Medzi vilou a plážou sa nachádza cesta, prístup na pláž podchodom.
Šport
vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO. Parkovania v garáži - 8 EUR/deň, raňajky - 6 EUR/os./deň. Cena nezahŕňa používanie klimatizácie - pri zapnutí účtovaný poplatok na mieste cca 3 EUR/apartmán/deň. Ubytovanie nie je vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. 
Zľavy
dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Druhé dieťa do 7 rokov bez lôžka v STUDIU s 2 dospelými a dieťaťom do 7 rokov - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - platí 92 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, parkovanie v garáži (na vyžiadanie) - 8 EUR/deň, raňajky - 6 EUR/osoba/deň, večere - 119 EUR/os./týždeň. Cena nezahŕňa používanie klimatizácie - pri zapnutí účtovaný poplatok na mieste 3 EUR/apartmán/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK