New York

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
New York - Spojené štáty americké - Severovýchod Spojených států - New York


New York

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:



Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 4 x v hoteli

Stravovanie: 4 x raňajky


New York



Doprava:
letecká

Program:

1. deň – odlet z letiska Viedeň – Schwechat. Prílet do New Yorku, presun metrom do hotela. Podvečerná prechádzka mestom - námestie Times Square, kde ruch neutícha počas dňa ani noci. Večer návrat do hotela.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta: Battery Park, plavba loďou na Liberty Island - Socha Slobody – jeden zo symbolov mesta, Ellis Island – múzeum imigrantov, dolný Manhattan, Wall Street a Newyorská burza cenných papierov, novogotický kostol Trinity Church, pamätník Ground Zero ale aj nová budova svetového obchodného centra. Prechádzka po prvom a najslávnejšom moste New Yorku – Brooklyn Bridge, ktorý spája Manhattan s Brooklynom. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

3. deň – raňajky, prehliadka mesta: Empire State Building – návštevníkom sa z vyhliadky naskytne neopakovateľný pohľad na New York. Flatiron Building – slávny mrakodrap prezývaný tiež žehlička. A do tretice ďalší známy mrakodrap so šupinatým špicom – Chrysler Building. Prechádzka po známej 5th Avenue s luxusnými butikmi a obchodmi svetoznámych značiek – individuálne voľno a možnosť nákupov. Popoludní Rockefeller Plaza a návšteva blízkej Katedrály St. Patrick, ktorá je najväčšou katolíckou katedrálou v USA. Večer návrat do hotela.

4. deň – raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta: Central Park – najnavštevovanejší mestský park USA s romantickými zákutiami, fontánami a zoo logickou záhradou. Návšteva známej mestskej štvrte China Town a z Big Apple, ako New York nazývajú praví Newyorčania, sa tak na pár okamihov prenesieme do vzdialenej Číny. Štvrť Soho s množstvom galérií, kaviarní, obchodov, butikov, individuálne voľno. Vo večerných hodinách návrat späť do hotela.

5. deň – raňajky, dopoludnia Museum Mile – múzejná míľa, kde si z bohatej ponuky múzeí vyberie naozaj každý. Odporúčame navštíviť napr. Metropolitan Museum of Art. Individuálne voľno a možnosť nekonečných nákupov v obchodných domoch za vynikajúce ceny. Popoludní návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a presun metrom na letisko. Odlet vo večerných hodinách.

6. deň – prílet na letisko Viedeň – Schwechat v popoludňajších hodinách.



V cene je zahrnuté:
4 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - New York - Viedeň (s prestupom v Zürichu), sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 350,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava 50,- USD - platí sa v hotovosti na mieste sprievodcovi CK. Odporučaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,20 EUR/os./ deň alebo poistenie PLUS 3,80 EUR/os./deň. Ostatne doplatky: 1-ložková izba 395,- EUR/4 noci, city pass 116 USD (vstupy do vybraných pamiatok) transfer na letisko Schwechat a spať s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os. Upozornenie: pre cestu do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizaciou ESTA, na požiadanie vybavi CK Turancar za poplatok 20,- EUR. V prípade zmeny servisných poplatkov zo strany leteckej spoločnosti si CK Turancar vyhradzuje právo o tejto skutočnosti informovať klientov najneskôr 21 dni pred odletom a rozdiel v cene doúčtovať.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.