Luxusná Vila Marić

Luxusná Vila Marić, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baška Voda, 16.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 59124106

Luxusná Vila Marić

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Baška Voda

, Apartmány starstarstar

FM


Luxusná Vila Marić

Termín:

16.6.2018 - 23.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

439 €
399 € Konečná cena


Poloha
moderná, komfortná vila sa nachádza vo svahu na rozmedzí Bašky Vody a Brely.
Vybavenie
v blízkosti - market, reštaurácia, kaviarne.
Ubytovanie
priestranné klimatizované apartmány: typ 1/2 STUDIO - 2lôžková spálňa, typ 1/4+1 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), s možnosťou prístelky, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Miesto na parkovanie je k dispozícií priamo pri vile. Na vyžiadanie je možné za poplatok (cca 10 EUR/deň) zaistiť parkovanie v garáži.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
nádherná okruhliaková, cca 200 m, vhodná pre deti. Prístup na pláž po schodoch.
Šport
vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
na jeden apartmán je vyhradené jedno parkovacie miesto pri vile.
Zľavy
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy, spotrebu vody a energie na vybraný počet nocí, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Cena ubytovania je platná pri obsadení všetkých lôžok v apartmáne. Pri obsadení menšieho počtu lôžok sa účtuje povinný doplatok za neobsadené lôžko 100% ceny ubytovania.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK