Katalánsko a gotická Barcelona s kúpaním

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
Katalánsko a gotická Barcelona s kúpaním - Španielsko - Španielsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Katalánsko a gotická Barcelona s kúpaním

Španielsko » Španielsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

Katalánsko a gotická Barcelona s kúpaním, HotelKatalánsko a gotická Barcelona s kúpaním

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Barcelona - transparent 28°C


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 8 x v hoteli

Stravovanie: 8 x polpenzia


Barcelona - Montserrat - Figueras - Cadaqués - Blanes - Tossa de Mar - Girona - BesalúDoprava:
letecká

Program:

1.deň – prílet do Barcelony, transfer do hotela na Costa Brava/ Maresme, večera.

2. deň – raňajky, celodenný výlet do Barcelony, prehliadka gotickej štvrte, katedrály a prístavu. Barcelona modernistická – prehliadka exteriéru katedrály Sagrada Familia, okružná prehliadka barcelonskými skvostami - rozsiahly urbanistický komplex „Ensanche“, Gaudího diela Casa Batlló, La Pedrera, popoludní voľný čas vhodný na návštevu napr. Picassovho múzea, Námorného múzea, či múzea FC Barcelona. Návrat do hotela, večera, nocľah.

3. deň – raňajky, poldenný výlet do najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska – výnimočného horského kláštora Montserrat s čiernou madonou, umiestneného v horských bralách v rozprávkovej krajine, prehliadka (katedrála a krížová cesta), návrat do hotela, možnosť kúpania, večera a nocľah.

4. deň – raňajky, presun do Figueras – rodného mesta slávneho maliara surrealizmu Salvadora Dalího - návšteva jeho unikátneho múzea, pokračovanie do Cadaques – malebného prímorského mestečka s bielymi kamennými uličkami a nezameniteľnou atmosférou, ktoré si obľúbilo mnoho umelcov, medzi nimi Salvador Dalí, Pablo Picasso, Joan Miró, Walt Disney, André Breton, F.G. Llorca. Možnosť posedenia v príjemných kaviarničkách, po prehliadke návrat do hotela, večera, nocľah.

5. deň – raňajky, v dopoludňajších hodinách odchod do Blanes, návšteva najkrajšej botanickej záhrady Costa Bravy – Jardí Botanic Mar i Mutra, založenej v roku 1928, so 7 000 druhmi stredozemných a tropických rastlín. Popoludní transfer do Tossa de Mar, jedného z najkrajších a najromantickejších letovísk na pobreží Costa Brava. Prehliadka zahrnujúca Villa Vieja, opevnenú časť Tossy – hradby z 12. a 13. storočia s obrannými vežami, centrum a domy zo 14. až 17. storočia, kostol Sant Vincenc, Museo Municipal s dielami moderného umenia – Marc Chagall. Návrat do hotela (fakultatívne loďou), večera, nocľah.

6. deň – raňajky, transfer do Girony, mesta s jednou z najzachovalejších stredovekých židovských štvrtí, kúzelnými stredovekými hradbami a krásnymi románskymi kostolmi. Nachádza sa tu katedrála s vežou Karola Veľkého, románske kostoly San Perre de Galligants a San Nicolás, židovská štvrť, stredoveké hradby. Presun do Besalú, nádherného stredovekého mesta s románskymi kostolmi Sant Vicenc a Sant Pere, pozostatok benediktínskeho kláštora so zachovalými kúpeľmi, opevnený most cez rieku Fluviá. Návrat do hotela, večera, nocľah.

7. a 8. deň – raňajky, celodenný oddych na pláži, prípadne voľný program, večera, nocľah.

9. deň – raňajky, transfer na letisko a odlet.V cene je zahrnuté:
8 x ubytovanie v hoteli s polpenziou, v júnovom termíne letecká doprava Viedeň - Barcelona - Bratislava, v septembrovom termíne letecká doprava Bratislava - Barcelona - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 160,- EUR/8 nocí, jednosmerný transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 13,- EUR/os.

Typ stravy:
polpenzia

Dni:
9 DŇOVÝ LETECKÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.