Dukić Neptun Klub

Dukić Neptun Klub, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Promajna, 13.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 60678352

Dukić Neptun Klub

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Promajna

, Hotel

FM


Dukić Neptun Klub

Termín:

13.6.2018 - 20.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

437 €
394 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Pavilon DUKIĆ-B
Poloha
pavilóny DUKIĆ B sa nachádzajú v letovisku Promajna cca 2 km južne od letoviska Baška Voda, cca 1 km od Baško Polje a cca 7 km severne od mesta Makarska. Poloha pavilónov priamo nabáda k príjemným prechádzkam pozdĺž mora do vyššie spomenutých turistických letovísk.
Vybavenie
Promajna je ideálnym miestom na strávenie príjemnej dovolenky, ponúka niekoľko reštaurácií, plážových barov, obchodíkov, market, Wi-Fi na terase reštaurácie ZADARMO. 
Ubytovanie
Ubytovanie: IZBY: priestrannejšie 2lôžkové izby so sprchou a WC, chladničkou, TV a balkónom, s možnosťou prístelky (rozkladacie ležadlo vhodné predovšetkým pre deti do 12 rokov). Izby sú orientované na pohorie Biokovo a nemajú kuchynský kút. APARTMÁNY pavilónu B - typ 1/2+2 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ 1/5+2 AP - jedna 2lôžková spálňa, jedna 3lôžková spálňa, denná miestnosť s možnosťou až 2 prísteliek (rozkladací gauč), vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, TV, balkón alebo terasa. 1/5+2 AP- A - apartmán je orientovaný na more a je priestrannejší, 1/5+2 AP - B - apartmán je orientovaný na pohorie Biokovo. Možnosť dokúpenia mobilnej klimatizácie v pavilóne Dukic B (nie je k dispozícii pre všetky ubytovacie jednotky)  za poplatok 10 EUR/deň. 
Stravovanie
individuálne alebo formou polpenzie alebo plnej penzie. Polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výberom z 3 menu, nápoj k večeri - 2 dl piva alebo vína alebo džúsu alebo minerálnej vody. Pri plnej penzii navyše obed výberom z 3 menu, nápoj k obedu. Stravovanie prebieha v centrálnej reštaurácii.
Pláž
okruhliaková, vhodná pre deti, cca 150 m. Na pláži sú k dispozícii sprchy, kabínky, WC, ležadlá - za poplatok.
Šport
možnosť zapožičania skútrov i bicyklov, parasailing, zapožičanie vodných bicyklov a pod. V blízkosti verejné multifunkčné ihrisko.
Doplňujúce informácie
upratovanie izieb v priebehu pobytu klienti realizujú sami. Animačný program NEPTUN KLUB bude prebiehať od 16.6. do 8.9. a v termíne 2.6. - 16.6. a 8.9. - 22.9. - Program pre seniorov.  Klienti po príchode na pobytové miesto sa hlásia delegátke cestovnej kancelárie, ktorá je tu prítomná. Pavilóny Dukić nemajú recepciu. Pobyt so psom (na vyžiadanie) - platba na mieste cca 10 EUR/deň. 
Zľavy
ZĽAVY: Izba 1/2+1: dieťa do 3 rokov bez lôžka a stravy - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - v období do 23.6. a od 1.9. - ZADARMO, 23.6.-1.9. - zľava 70 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 10 %. ZĽAVY PRE APARTMÁNY: dieťa do 3 rokov bez lôžka - ZADARMO. RODINNÁ CENA 2+2: platí pre 3 osoby a dieťa do 12 rokov v apartmáne 1/2+2 AP v pavilóne Dukić B na báze polpenzie. Na rodinnú cenu nemožno uplatniť zľavu za skorý nákup ani zľavu verného zákazníka.
Cena zahŕňa
IZBY - ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z. APARTMÁNY - ubytovanie bez stravy/polpenziu na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, polpenzie - 122 EUR/os./týždeň, plnej penzie - 196 EUR/os./týždeň. V prípade dokúpenia polpenzie/plnej penzie pre všetky osoby v apartmáne 1/5+2 AP, má dieťa do 12 rokov na 6. a 7. lôžku polpenziu/plnú penziu - ZADARMO. Malý pes - na vyžiadanie (poplatok 10 EUR/deň - platba na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK