Depandance Triton

Depandance Triton, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik, 8.9.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 59268181

Depandance Triton

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Drvenik

, Apartmány

FM


Depandance Triton

Termín:

8.9.2018 - 15.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:

489 €
469 € Konečná cena


Poloha
novo zrekonštruovaná, moderne zariadená vila (predtým s názvom Vila Antonija) tvoriaca depandance hotela Antonija v pokojnejšej časti zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik. V mieste je novovybudovaná cyklotrasa Drvenik - Gradac v dĺžke 27 km.
Vybavenie
reštaurácia, Wi-Fi ZADARMO, bar, terasa, parkovisko, v blízkosti market.
Ubytovanie
moderné, komfortne vybavené klimatizované apartmány - typ 1/2+1 STUDIO - 2lôžková izba s prístelkou, 1/3 STUDIO - 3lôžková izba, typ 1/3+1 - 2lôžková spálňa a spálňa s jedným lôžkom, s možnosťou prístelky, typ 1/4 a 1/4+1- dve 2lôžkové spálne, 1/4+1 s možnosťou prístelky, 1/5 - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s pevným lôžkom, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón, Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne alebo polpenzia v hoteli Antonija - raňajky formou bufetu a večere výber z 3 menu, šalátový bufet.
Pláž
okruhliaková, cca 50 m.
Šport
vonkajší bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool pri bazéne, hotelová wellness zóna - sauna, masáže, whirlpool, požičovňa bicyklov, vodné športy.
Doplňujúce informácie
pri zakúpení pobytu do 21.12.2016 - využitie wellness na 1 hod./pobyt ZADARMO. Vstup do wellness je povolený len osobám starším ako 18 rokov. Bohatý animačný program NEPTUN KLUBU bude prebiehať od 17.6. do 9.9., 3.6. - 17.6. a 9.9. - 23.9. - Program pre seniorov, 1 x týždenne živá hudba pri bazéne. Pobytová taxa - cca 1 EUR/dospelá os./deň - platí sa na mieste. Klienti CKVT majú 10 % zľavu na vstup do vodného parku. Parkovanie v garáži - 11 EUR/deň.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 7 rokov na prístelke platí 73 EUR/ týždeň. Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 7 rokov na prístelke a dieťaťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50% a druhé je zadarmo.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK