Andalúzia s pobytom pri mori

First moment 2018 už v predaji, najvyššie zľavy a výhodné ceny pre deti:
Rozšírené vyhľadávanie
Andalúzia s pobytom pri mori - Španielsko - Španielsko pevnina - Andalúzia - Costa del Sol

Andalúzia s pobytom pri mori

Španielsko » Španielsko pevnina » Andalúzia » Costa del Sol

Andalúzia s pobytom na Costa del Sol, HotelAndalúzia s pobytom pri mori

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Costa del Sol - transparent 21°C


Popis
Rýchly popis:

Ubytovanie: 7 x v hoteli

Stravovanie: 7 x polpenzia


Malaga - Ronda - Pueblos Blancos - Gibraltar - Cádiz - Jeréz de la Frontera - Sevilla - Córdoba - GranadaDoprava:
letecká

Program:

1. deň – odlet z Bratislavy/Viedne do Malagy, transfer do hotela, ubytovanie, večera.

2. deň – raňajky, transfer do Malagy, prehliadka preslávenej promenády mesta, ktorá pripomína subtropickú záhradu, historického centra mesta s dominantou katedrály La Manquita, spleť uličiek s pestrou ponukou barov, návšteva múzea Pabla Picassa, ochutnávka presláveného vína Málaga v niektorej z miestnych vínnych pivníc. Návrat do hotela, oddych na pláži, čas na kúpanie, večera, nocľah.

3. deň – raňajky, prejazd pohorím Sierra de Ronda do mestečka Ronda, kolísky corridy a mesta Hemingwaya, kaňon Tajo, býčia aréna a múzeum corridy. Pokračovanie cestou bielych dedín „Pueblos Blancos“ k návšteve britskej kolónie Gibraltar, návšteva najjužnejšieho miesta európskeho kontinentu, vyhliadka z gibraltarskej skaly na prieliv oddeľujúci európsky kontinent od afrického. Ubytovanie v hoteli, večera.

4. deň – raňajky, prehliadka Cádizu, najstaršieho európskeho mesta založeného roku 1100 pred. n. l. Feničanmi s krásnymi barokovými kostolmi, malebnými fasádami domov s typickými ozdobnými balkónmi, veža Tavira, katedrála. Pokračovanie do mesta Jérez de la Frontera, presláveného typickým sherry a slávnou španielskou jazdeckou školou, ubytovanie v okolí Sevilly, večera.

5. deň – raňajky, presun do Sevilly, hlavného mesta Andalúzie. Prehliadka rozprávkového kráľovského Alcázaru, sídla maurských emirov, kastílskych a neskôr španielskych kráľov – dokonalá ukážka mudejárskej architektúry, majstrovská kombinácia maurských stavebných techník a katolíckych symbolov. Prechádzka labyrintom židovskej štvrti Santa Cruz s pôvabnými námestiami. Návšteva sevillskej katedrály, ktorá vo svojich rozľahlých priestoroch ukrýva hrob Krištofa Kolumba a nádherné oltáre zo striebra a zlata. Pohľad na celé mesto z mohutnej katedrálnej veže La Giralda. Presun do ho - tela v okolí Córdoby, večera.

6. deň – raňajky, prehliadka Córdoby, križovatky arabskej, židovskej a katolíckej kultúry. Prechádzka starým mostom cez rieku Guadalquivir, návšteva najznámejšej pamiatky mesta, mešity – La Mezquita - ktorá sa zachovala zo španielskeho stredoveku a patrí k najväčším na svete. Prechádzka uličkami židovského mesta so synagógou. Transfer do hotela v okolí Granady, ubytovanie, večera. Fakultatívne možnosť návštevy predstavenia flamenca.

7. deň – raňajky, prehliadka Granady, goticko – renesančná katedrála s kráľovskou kaplnkou, kde sú pochovaní najslávnejší španielski katolícki králi, Isabela Kastilská a Fernando Aragonský. Štvrť Albaicín, kostol San Nicolás, z ktorého terasy sa naskytne úchvatný pohľad na celý komplex paláca Alhambra s pevnosťou Alcazába, záhradami Generalife a maurskými palácmi. Večer ubytovanie v hoteli na pobreží Costa del Sol, večera.

8. deň – raňajky, transfer na letisko, odlet do Bratislavy/Viedne.V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie v hoteli s polpenziou, letecká doprava Viedeň - Malaga - Viedeň alebo Bratislava - Malaga - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 125,- EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 175,- EUR/7 nocí, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 25,- EUR/os.

Typ stravy:
polpenzia

Dni:
8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.